Odkurzacze spalinowe


Aktywne filtry

Stihl SH 56 Odkurzacz...
 • Promocja!
 • -290,00 zł

Stihl SH 56 Odkurzacz spalinowy, Poręczny odkurzacz ogrodowy z funkcją...

Cena 1 509,00 zł Cena podstawowa 1 799,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - ODKURZACZ Z FUNKCJĄ DMUCHAWY SH 56 - WOREK DO ODKURZACZA 45L - DYSZA  SSĄCA...
Stihl SH 86 Odkurzacz...
 • Promocja!
 • -290,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - ODKURZACZ Z FUNKCJĄ DMUCHAWY SH 86 - WOREK DO ODKURZACZA 45L - DYSZA  SSĄCA...

Odkurzacze spalinowe to narzędzia, które doskonale sprawdzą się podczas sezonowych prac ogrodowych. Pomagają uprzątnąć ogród z opadających liści lub igieł. Dzięki nim można zaoszczędzić wiele godzin grabienia i porządkowania ręcznego, co jest szczególnie ważne, gdy ogród ma dużą powierzchnię.

Dla firm i nie tylko

Choć odkurzacze spalinowe są kojarzone z rozwiązaniami przeznaczonymi dla firm specjalizujących się w utrzymaniu porządku na miejskich terenach zielonych, to coraz częściej są kupowane również do użytku prywatnego. Dzięki nim możliwe jest szybkie i sprawne czyszczenie przydomowych trawników czy ogrodów z jesiennych liści lub z pozostałości po zimie. Przy pomocy jednego urządzenia podwórko w kilka chwil może wyglądać nienagannie, a sprzątanie może kojarzyć się z dobrą zabawą i relaksem, dlatego choć sprzęt ten nie jest tak popularny, jak kosiarki, sekatory czy inne rozwiązania, to odkurzacz spalinowy Stihl powinien się znaleźć u każdego, kto ma:

 • sad;
 • drzewa liściaste rosnące w ogrodzie;
 • drzewa iglaste;
 • sąsiada lubiącego drzewa;
 • las w pobliżu;
 • dziko rosnące krzewy czy inne rośliny gubiące liście na jesień.

Odkurzacz spalinowy doskonale sprawdza się zarówno na małych, jak i na większych powierzchniach. Jeśli na niewielkim terenie pojawiają się jesienne liście, gałęzie czy inne pozostałości po drzewach czy krzewach, łatwiej jest go uporządkować. Niezależnie od wielkości ogrodu czy podwórka sprzątanie przy użyciu odkurzacza spalinowego Stihl jest zdecydowanie bardziej atrakcyjne. Dzięki niemu efekty pracy będą faktycznie widoczne.

Odkurzacze spalinowe – prostota i prędkość

Wybierając odkurzacz ogrodowy spalinowy z funkcją dmuchawy zyskuje się przede wszystkim komfort wykonywania tradycyjnych prac ogrodowych. Jeśli ma się drzewa, które gubią liście lub igły, wydaje się być niezbędnym narzędziem. Odkurzacze spalinowe są intuicyjne i nie wymagają specjalistycznej wiedzy, wyróżniają się lekkością. W przypadku obsługi odkurzacza ogrodowego spalinowego liczy się przede wszystkim wprawa, która pomoże w znalezieniu najwygodniejszego sposobu na trzymanie urządzenia. Po kilku próbach odkurzacz spalinowy okaże się niezastąpionym urządzeniem, bez którego wykonywanie jesiennych prac będzie się wydawało niemożliwe.

Zaletą odkurzaczy spalinowych jest również fakt, że nie wymagają specjalnej wiedzy do tego, by odpowiednio o nie dbać, konserwować po użyciu i czyścić. Stihl oferuje szereg rozwiązań do pielęgnacji i do konserwacji urządzeń, dzięki czemu, będzie ono służyło na lata.

Odkurzacz spalinowy Stihl znacznie ułatwia sprzątanie ogrodu. W kilka minut można zebrać zalegające liście czy igły, które opadają z pobliskich drzew. Jest to przydane rozwiązanie dla osób, które posiadają sady lub sąsiadują z lasem czy parkiem. Choć odkurzacz ogrodowy kojarzy się głownie z firmami zajmującymi się porządkowaniem publicznych terenów zielonych, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zasilił domową narzędziownię i ułatwił codzienną pracę w ogrodzie.

Filtruj według

Cena

 • 1 509,00 zł - 2 099,00 zł