Elektryczne nożyce do żywopłotów


Aktywne filtry

Stihl HSE 42, Elektryczne...
  • -90,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - NOŻYCE ELEKTRYCZNE HSE 42 - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU...
Stihl HSE 52 Elektryczne...
  • -80,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: -  NOŻYCE ELEKTRYCZNE HSE 52 - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - INSTRUKCJA OBSŁUGI W...
Stihl HSE 61, Elektryczne...
  • -120,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: -  NOŻYCE ELEKTRYCZNE HSE 61 - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - INSTRUKCJA OBSŁUGI W...
Stihl HSE 71 Elektryczne...
  • -120,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: -  NOŻYCE ELEKTRYCZNE HSE 71 600MM - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - INSTRUKCJA OBSŁUGI...
Stihl HSE 71 Elektryczne...
  • -130,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: -  NOŻYCE ELEKTRYCZNE HSE 71 700MM - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - INSTRUKCJA OBSŁUGI...
Stihl HSE 81 Elektryczne...
  • -170,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: -  NOŻYCE ELEKTRYCZNE HSE 81 - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - INSTRUKCJA OBSŁUGI W...
Stihl HLE 71 Elektryczne...
  • Obecnie brak na stanie
UWAGA! Produkt wycofany. Polecamy maszyny akumulatorowe!!! SPRAWDŹ POLECANE MODELE NOŻYC DO ŻYWOPOŁOTÓW...

Ogrodnicy, którzy poszukują dokładnego, wydajnego i prostego w obsłudze sprzętu, który z łatwością dostosują do indywidualnych preferencji, bardzo często decydują się na elektryczne nożyce do żywopłotu. Sprzęt ten ma wiele zalet i dostępny jest w różnorodnych wariantach, dlatego warto przyjrzeć się mu bliżej.

Uniwersalne elektryczne nożyce do cięcia żywopłotu

Elektryczne nożyce do cięcia żywopłotu są jednym z najbardziej uniwersalnych sprzętów ogrodniczych, jakie można znaleźć na rynku. W zależności od stanu i rodzaju roślin można zdecydować się na model elektrycznych nożyc do żywopłotu, dostosowując jedynie moc oraz wielkość ostrzy. Dzięki temu praca w prywatnym ogrodzie nawet w przypadku początkujących ogrodników będzie łatwa i skuteczna. Co więcej, każdy model oferuje możliwość dostosowania niektórych funkcji tak, aby sprawdzić się w różnych okolicznościach.

Ciche elektryczne nożyce do żywopłotu

Oprócz wielozadaniowości i różnorodności elektryczne nożyce do żywopłotu charakteryzują się jeszcze jedną ważną cechą. Bez wątpienia jest to jeden najcichszych wariantów sprzętu do cięcia roślin, jaki znaleźć można na rynku. Elektryczne nożyce do cięcia żywopłotu pozwalają na prowadzenie prac w ogrodzie bez zbędnego zakłócania wypoczynku innych osób, które znajdują się na tym terenie. Będzie to ogromny komfort dla sąsiadów oraz dla samego ogrodnika, który nie będzie narażony na długotrwałe przebywanie w hałasie.

Elektryczna podkaszarka do żywopłotu - lekka i poręczna

W celu przeprowadzenia nieznacznej korekty lub nadania krzewom i drzewom kształtu warto sięgnąć po elektryczną podkaszarkę do żywopłotu. Przyrząd ten jest niezwykle lekki, więc praca z nim nie będzie męcząca. Dzięki silikonowemu uchwytowi podkaszarka jest stabilna. Pozwala to zminimalizować ryzyko potencjalnego wypadku, spowodowanego wyślizgnięciem się urządzenia z ręki. Czyni to elektryczną podkaszarkę bezpiecznym rozwiązaniem także dla początkujących ogrodników, którzy pragną poprawić wygląd żywopłotów znajdujących się na działce.

Dużo moc elektrycznych przycinarek i obcinarek do żywopłotu

Do zdrewniałych i wyjątkowo twardych żywopłotów przeznaczone zostały elektryczne przycinarki i obcinarki o dużej mocy. Poradzą sobie one nawet z gałęziami, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niemożliwe do przycięcia. Elektryczne przycinarki i obcinarki okazują się w takich sytuacjach niezawodne, a dzięki odpowiednim zabezpieczeniom oraz ergonomicznej budowie są bezpieczne także dla ogrodników bez dużego doświadczenia. Mimo tego zawsze należy zachować odpowiednią ostrożność.

Elektryczne nożyce do żywopłotu doskonale sprawdzą się w pielęgnacji przydomowych ogródków. Są niezwykle poręczne, a ich silnik pracuje wyjątkowo cicho tak, aby nie przeszkadzać sąsiadom. Kolejnym atutem elektrycznych nożyc jest ich stosunkowo niska waga. Dzięki temu można bez problemu obsługiwać ten sprzęt bez poczucia zmęczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy szeroki wybór tego typu narzędzi. Jesteśmy przekonani, że nawet wymagający klienci znajdą u nas coś dla siebie.

Filtruj według

Cena

  • 499,00 zł - 2 150,00 zł