Kosiarki elektryczne


Aktywne filtry

Stihl RME 235 Kosiarka...
 • -80,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - KOSIARKA ELEKTRYCZNA RME 235 - KOSZ NA TRAWĘ - INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM...
Stihl RME 339 Kosiarka...
 • -120,00 zł

Stihl RME 339 Kosiarka elektryczna, Kompaktowa kosiarka elektryczna do...

Cena 1 029,00 zł Cena podstawowa 1 149,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - KOSIARKA ELEKTRYCZNA RME 339 - KOSZ NA TRAWĘ - INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM...
Stihl RME 339 C Kosiarka...
 • -210,00 zł

Stihl RME 339 C Kosiarka elektryczna, Kompaktowa kosiarka elektryczna z...

Cena 1 189,00 zł Cena podstawowa 1 399,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - KOSIARKA ELEKTRYCZNA RME 339 C - KOSZ NA TRAWĘ -KLUCZ MONTAŻOWY -...
Stihl RME 443 Kosiarka...
 • -150,00 zł

Stihl RME 443 Kosiarka elektryczna, Kompaktowa kosiarka elektryczna z...

Cena 1 349,00 zł Cena podstawowa 1 499,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - KOSIARKA ELEKTRYCZNA RME 443 - KOSZ NA TRAWĘ -KLUCZ MONTAŻOWY -...
Stihl RME 443 C Kosiarka...
 • -180,00 zł

Stihl RME 443 C Kosiarka elektryczna, Kompaktowa kosiarka elektryczna z...

Cena 1 619,00 zł Cena podstawowa 1 799,00 zł
Dzięki kosiarce elektrycznej STIHL RME 443 C koszenie trawy jest wygodne i bardzo ergonomiczne. Komfortowy pojedynczy uchwyt...

Tanie, zwrotne, lekkie - to tylko kilka z wielu zalet elektrycznych kosiarek do trawy. Małe urządzenia potrafią robić wielkie rzeczy i są absolutnie niezbędne w pielęgnacji przydomowego ogródka.

Proste rozwiązania elektrycznych kosiarek ogrodowych

Elektryczne kosiarki ogrodowe wymagają do swojej pracy podłączenia do źródła prądu. Z powodu ograniczonej długości kabla, sprawdzą się najlepiej na niewielkich przestrzeniach, zlokalizowanych w pobliżu domu. Korzystanie ze sprzętu zasilanego elektryczne wymaga od użytkownika zwiększonej ostrożności. Modele są jednak wyposażone w specjalne zaczepy na kabel, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo korzystania z elektrycznych kosiarek do trawy.

Dzięki prostej budowie sprzęt ma także niewielkie gabaryty. Małe, elektryczne kosiarki ogrodowe pozwalają na precyzyjne skrócenie każdego fragmentu trawnika. Łatwo też przechowywać je w ciasnym garażu.

Wyjątkowa lekkość i zwrotność

Obudowy ogrodowych kosiarek elektrycznych wykonane są z tworzywa sztucznego, wykazującego wyjątkową odporność na uszkodzenia zewnętrzne i promieniowanie UV. Materiał ten doskonale radzi sobie także z bardzo wysokimi temperaturami zewnętrznymi. Zastosowanie tworzywa sztucznego do konstrukcji urządzeń nie tylko stanowi gwarancję ich wytrzymałości, ale powoduje także, że ogrodowe kosiarki elektryczne są bardzo lekkie i zwrotne. Ich prowadzenie nie wymaga od użytkownika dużego wysiłku, a lawirowanie między przeszkodami przydomowego ogródka nie sprawia najmniejszych problemów.

Jeśli jednak ogrodnik chciałby jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę, wówczas dobrym wyborem będzie zakup sprzętu z gamy elektrycznych kosiarek do trawy z napędem. W takiej sytuacji wystarczające jest wyłącznie kontrolowanie ruchu urządzenia.

Ekologiczny aspekt użytkowania ogrodowych kosiarek elektrycznych

Osoby mające na uwadze dobro środowiska powinny zdecydowanie postawić na elektryczne kosiarki do trawy. Dlaczego? W przeciwieństwie do spalinowych wersji nie wymagają one do działania paliwa, a co za tym idzie - nie emitują szkodliwych dla powietrza spalin. Ich praca jest także stosunkowo cicha i nie zakłóca spokoju sąsiadów. Rozwiązaniem jeszcze bardziej ekologicznym jest zakup ogrodowej kosiarki do trawy z funkcją mulczowania. Funkcja ta polega na rozdrabnianiu skoszonej trawy, która jest prawdziwym dobrodziejstwem dla zielonych terenów. Na czym polega jej sukces?

 • Stanowi naturalny nawóz.
 • Ogranicza ilość uzyskanej w procesie koszenia trawy.
 • Zmniejsza erozję gleby.
 • Zatrzymuje wilgoć w glebie (bardzo istotne w trakcie upałów).
 • Ogranicza wzrost niechcianych chwastów.

  Zalet jest bardzo wiele, dlatego warto zainteresować się elektrycznymi kosiarkami do trawy z funkcją mulczowania.

  Niska cena - niska jakość? Niekoniecznie...

  Jedną z największych zalet elektrycznych kosiarek ogrodowych jest ich niska cena. Ciekawe modele można kupić za mniej niż 500 zł, co jest bardzo dobrą wiadomością dla ogrodników z ograniczonym budżetem. Warto jednak pamiętać, że kosiarki tego typu wymagają do swojej pracy źródła prądu, dlatego nie sprawdzą się w miejscach pozbawionych elektryczności. W przypadku działek z mediami użytkowanie tych urządzeń wymagałoby korzystania z długich przedłużaczy, co z kolei jest uciążliwe i wiąże się z ryzykiem przecięcia kabla. Problemem dla elektrycznych kosiarek do trawy może być także praca na nierównym terenie.

  Filtruj według

  Cena

  • 609,00 zł - 1 799,00 zł