Spalinowe nożyce do żywopłotów


Aktywne filtry

Stihl HS 45 Spalinowe...
  • -200,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - SPALINOWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW HS 45 - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - INSTRUKCJA...
Stihl HS 56 C Lekkie...
  • -300,00 zł

Stihl HS 56 C Lekkie spalinowe nożyce do żywopłotów, 60CM.

Cena 2 349,00 zł Cena podstawowa 2 649,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - SPALINOWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW HS 56 C - OSŁONA ZAKOŃCZENIA LISTWY TNĄCEJ...
Stihl HS 82 R Spalinowe...
  • -420,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - SPALINOWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW HS 82 R - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - OSŁONA...
Stihl HS 82 T listwa 75cm,...
  • -400,00 zł

Stihl HS 82 T listwa 75cm, Spalinowe nożyce do żywopłotów, Profesjonalne...

Cena 3 199,00 zł Cena podstawowa 3 599,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - SPALINOWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW HS 82 T - OSŁONA ZAKOŃCZENIA LISTWY TNĄCEJ - OSŁONA...
Stihl HL 94 C-E Spalinowe...
  • -470,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - SPALINOWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW HL 94 C-E - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - UCHWYT...

Duże powierzchnie, na których znajdują się żywopłoty, wymagają wykonywania regularnych prac ogrodniczych. Aby utrzymać estetyczny wygląd parków i skwerów należy o nie odpowiednio zadbać. Profesjonalni ogrodnicy potrzebują wytrzymałych narzędzi, takich jak spalinowe nożyce do cięcia żywopłotu, aby utrzymać zieleń w pożądanym kształcie. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo na naszej stronie odpowiedni model, dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Nożyce spalinowe do żywopłotu dla wymagających

Nożyce do żywopłotu zasilane silnikiem spalinowym są najlepszym rozwiązaniem dla zawodowych ogrodników, którzy w krótkim czasie muszą zająć się rozległą powierzchnią. Modele spalinowe są bardzo wydajne, lekkie i charakteryzują się wysoką mocą cięcia. Dzięki temu praca z nimi jest szybka, dokładna i mało obciążająca dla kręgosłupa. Część spalinowych nożyc do żywopłotu posiada również opcję trymowania, która pozwoli nadać krzewom estetyczny kształt i zachować pełną kontrolę nad ich wyglądem.

Wytrzymałe nożyce spalinowe do cięcia żywopłotu

Nożyce spalinowe do cięcia żywopłotu wyróżniają się także nieprzeciętną wytrzymałością. W przeciwieństwie do innych urządzeń, które lepiej sprawdzają się do użytku prywatnego, sprzęt ten może bez żadnych problemów działać na pełnych obrotach przez kilka godzin dziennie i nadal gwarantować wysoką skuteczność. Nożyce dostępne na stronie naszego sklepu są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Współpracujemy jedynie z czołowymi producentami sprzętu ogrodniczego tak, aby użytkownicy mogli uzyskać najlepsze efekty swojej pracy.

Wydajność spalinowych podkaszarek do żywopłotu

Również spalinowe podkaszarki do żywopłotu cechuje wytrzymałość i wydajność pracy silnika. Nowe technologie, które zostały zastosowane w czasie ich produkcji, pozwalają na zmniejszenie zużycia paliwa i tym samym zredukowanie ilości emitowanych spalin. Pozwala to zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy oraz pomaga zadbać o planetę. Warto więc wymienić stary, zużyty sprzęt na nowoczesne modele spalinowych podkaszarek do żywopłotu.

Wygoda użytkowania spalinowych przycinarek i obcinarek do żywopłotu

Również spalinowe przycinarki i obcinarki do żywopłotu, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu, mają wiele zalet. Jedną z nich jest wygoda użytkowania, która niewątpliwie w znacznym stopniu przyczyniła się do ich ogromnej popularności. System antywibracyjny, w który wyposażone są spalinowe narzędzia do żywopłotów, dzięki gumowym i stalowym elementom, doskonale redukuje nieprzyjemne wibracje oraz znacząco poprawia komfort pracy. Każdy pracownik po kilku godzinach przycinania żywopłotów z pewnością doceni to nowatorskie rozwiązanie.

Spalinowe nożyce do cięcia żywopłotu, dzięki nowoczesnym silnikom i systemowi antywibracyjnemu, pozwalają profesjonalnym ogrodnikom w bardziej wydajny, komfortowy i ekologiczny sposób zadbać o drzewa oraz krzewy porastające parki czy przestronne ogrody. W naszej działalności staramy się zapewnić klientom dostęp do najwyższej jakości sprzętu ogrodniczego, który ułatwi codzienną pracę. Zapraszamy do obejrzenia oferty!

Filtruj według

Cena

  • 1 299,00 zł - 4 149,00 zł