Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

Spalinowe nożyce do żywopłotów


Aktywne filtry

Zestaw serwisowy nr 25 umożliwia samodzielną wymianę podstawowych części eksploatacyjnych w nożycach spalinowych STIHL HS 45.
Spalinowe nożyce do...
  • -114,00 zł
Wyjątkowo lekkie nożyce spalinowe, przeznaczone do pielęgncji żywopłotów w przydomowych ogrodach. Doskonale nadają się do...
Spalinowe nożyce do...
  • -150,00 zł

Spalinowe nożyce do żywopłotów Stihl HS 46 C-E, 55CM, Lekkie nożyce do...

Cena 1 899,00 zł Cena podstawowa 2 049,00 zł
Nowe, bardzo lekkie nożyce do żywopłotów wyposażono w system ErgoStart (E) i nową dźwignię, która ułatwia obsługę oraz...
Spalinowe nożyce do...
  • -281,00 zł
Profesjonalne nożyce do żywopłotów z silnikiem STIHL 2-MIX . Dwustronna listwa tnąca przeznaczona do cięcia zarówno w poziomie...
Spalinowe nożyce do...
  • -151,00 zł
Profesjonalne nożyce tnące z silnikiem STIHL 2-MIX w wersji do trymowania. Dwustronna listwa tnąca, przeznaczona zarówno do...
Spalinowe nożyce do...
  • -50,00 zł
Optymalne do profesjonalnych prac przy przycinaniu wysokich żywopłotów oraz prac w niewielkiej odległości od podłoża. Lekka...

Duże powierzchnie, na których znajdują się żywopłoty, wymagają wykonywania regularnych prac ogrodniczych. Aby utrzymać estetyczny wygląd parków i skwerów należy o nie odpowiednio zadbać. Profesjonalni ogrodnicy potrzebują wytrzymałych narzędzi, takich jak spalinowe nożyce do cięcia żywopłotu, aby utrzymać zieleń w pożądanym kształcie. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo na naszej stronie odpowiedni model, dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Nożyce spalinowe do żywopłotu dla wymagających

Nożyce do żywopłotu zasilane silnikiem spalinowym są najlepszym rozwiązaniem dla zawodowych ogrodników, którzy w krótkim czasie muszą zająć się rozległą powierzchnią. Modele spalinowe są bardzo wydajne, lekkie i charakteryzują się wysoką mocą cięcia. Dzięki temu praca z nimi jest szybka, dokładna i mało obciążająca dla kręgosłupa. Część spalinowych nożyc do żywopłotu posiada również opcję trymowania, która pozwoli nadać krzewom estetyczny kształt i zachować pełną kontrolę nad ich wyglądem.

Wytrzymałe nożyce spalinowe do cięcia żywopłotu

Nożyce spalinowe do cięcia żywopłotu wyróżniają się także nieprzeciętną wytrzymałością. W przeciwieństwie do innych urządzeń, które lepiej sprawdzają się do użytku prywatnego, sprzęt ten może bez żadnych problemów działać na pełnych obrotach przez kilka godzin dziennie i nadal gwarantować wysoką skuteczność. Nożyce dostępne na stronie naszego sklepu są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Współpracujemy jedynie z czołowymi producentami sprzętu ogrodniczego tak, aby użytkownicy mogli uzyskać najlepsze efekty swojej pracy.

Wydajność spalinowych podkaszarek do żywopłotu

Również spalinowe podkaszarki do żywopłotu cechuje wytrzymałość i wydajność pracy silnika. Nowe technologie, które zostały zastosowane w czasie ich produkcji, pozwalają na zmniejszenie zużycia paliwa i tym samym zredukowanie ilości emitowanych spalin. Pozwala to zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy oraz pomaga zadbać o planetę. Warto więc wymienić stary, zużyty sprzęt na nowoczesne modele spalinowych podkaszarek do żywopłotu.

Wygoda użytkowania spalinowych przycinarek i obcinarek do żywopłotu

Również spalinowe przycinarki i obcinarki do żywopłotu, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu, mają wiele zalet. Jedną z nich jest wygoda użytkowania, która niewątpliwie w znacznym stopniu przyczyniła się do ich ogromnej popularności. System antywibracyjny, w który wyposażone są spalinowe narzędzia do żywopłotów, dzięki gumowym i stalowym elementom, doskonale redukuje nieprzyjemne wibracje oraz znacząco poprawia komfort pracy. Każdy pracownik po kilku godzinach przycinania żywopłotów z pewnością doceni to nowatorskie rozwiązanie.

Spalinowe nożyce do cięcia żywopłotu, dzięki nowoczesnym silnikom i systemowi antywibracyjnemu, pozwalają profesjonalnym ogrodnikom w bardziej wydajny, komfortowy i ekologiczny sposób zadbać o drzewa oraz krzewy porastające parki czy przestronne ogrody. W naszej działalności staramy się zapewnić klientom dostęp do najwyższej jakości sprzętu ogrodniczego, który ułatwi codzienną pracę. Zapraszamy do obejrzenia oferty!