Odkurzacze do czyszczenia na sucho i na mokro


Aktywne filtry

Stihl SE 33 Odkurzacz...
  • -50,00 zł

Stihl SE 33 Odkurzacz elektryczny, wszechstronny i wydajny odkurzacz

Cena 379,00 zł Cena podstawowa 429,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - ODKURZACZ SE 33 - LANCA - KOŃCÓWKA DO SZCZELIN - REGULOWANA KOŃCÓWKA DO...
Stihl SE 62 Odkurzacz...
  • -100,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - ODKURZACZ SE 62 - LANCA TELESKOPOWA - KOŃCÓWKA DO SZCZELIN - KOŃCÓWKA DO...
Stihl SE 62 E Odkurzacz...
  • -130,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - ODKURZACZ SE 62 E - LANCA TELESKOPOWA - KOŃCÓWKA DO SZCZELIN - KOŃCÓWKA DO...
Stihl SE 122 E Odkurzacz...
  • -355,00 zł

Stihl SE 122 E Odkurzacz elektryczny, Odkurzacz do czyszczenia na sucho i na...

Cena 1 744,00 zł Cena podstawowa 2 099,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - ODKURZACZ SE 122 E - RURA SSĄCA ZE STALI NIERDZEWNEJ - KOŃCÓWKA DO SZCZELIN...
Stihl SE 133 ME Odkurzacz...
  • -520,00 zł

Stihl SE 133 ME Odkurzacz elektryczny, Mocny odkurzacz 1,4 kW / 4.500 l/min...

Cena 2 579,00 zł Cena podstawowa 3 099,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - ODKURZACZ SE 133 ME - RURA SSĄCA ZE STALI NIERDZEWNEJ - KOŃCÓWKA DO SZCZELIN...

Odkurzacz to niezbędne urządzenie w każdym domu. Nie ma znaczenia powierzchnia, ani rodzaje posiadanej podłogi, ponieważ utrzymanie porządku powinno być priorytetem dla mieszkańców. W końcu wiadomo, że gdy wchodzimy do pomieszczenia, wszystkie drobinki z podłogi się unoszą, dlatego warto regularnie odkurzać i czyścić wszystkie podłogi, by móc zapewnić sobie maksymalny komfort przebywania w pomieszczeniu.

Dlaczego warto inwestować w odkurzacz?

Zakup odkurzacza to inwestycja na długi czas, dlatego, zanim podejmie się ostateczną decyzję, należy nie tylko zapoznać się z aktualną ofertą sklepów, ale przede wszystkim zastanowić się nad własnymi oczekiwaniami. Wiele osób jest zdania, że wystarczający będzie odkurzacz do czyszczenia na sucho, ponieważ zbierze wszystkie drobinki, a następnie i tak należy umyć podłogi mopem. Oczywiście wiele zależy od typu nawierzchni, jaka znajduje się w poszczególnych pomieszczeniach. Wiadomo, że w przypadku paneli, czy delikatnego drewna zbyt intensywne i częste namaczanie może powodować zbytnie zawilgocenie. Ponadto odkurzanie również powinno odbywać się ze specjalną nakładką, by nie rysować podłogi.

Jaki odkurzacz wybrać?

Odkurzacz, którym można będzie sprawnie wyczyścić wszystkie podłogi, ale jednocześnie usunąć kurz z sof, to prawdziwy skarb. W ostatnim czasie producenci dokładają wszelkich starań, by właściwie dobierać poszczególne parametry. W efekcie dla każdego klienta znajdzie się urządzenie, które pomoże w posprzątaniu powierzchni komfortowo i szybko. Po odkurzaniu w pomieszczeniu powinno unosić się czyste powietrze, które można wyczuć tuż po wejściu do danego wnętrza. Klasyczny odkurzacz sprawdzi się do codziennego użytku, jednak można zastanowić się nad funkcjonalnością bardziej zaawansowanego modelu. Odkurzacz do czyszczenia na mokro świetnie sprawdzi się w przypadku dzieci, ale również do płytek, ponieważ można je często moczyć, a jednocześnie w ten sposób znacznie łatwiej będzie utrzymać je w czystości.

Odkurzacz do oczyszczenia na sucho i mokro

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów producenci stworzyli odkurzacz do czyszczenia na sucho i mokro, który w sposób kompleksowy pomoże w oczyszczeniu każdej powierzchni. Przede wszystkim odkurzacze tego typu zatrzymują wszelkiego rodzaju drobinki, dlatego jeśli model posiada zbiornik na wodę, to zdecydowanie znacznie dokładniej będzie w stanie pomóc w porządkach. Co więcej, usunie z powietrza alergeny, czy też kurz, który unosi się podczas poruszania się w pomieszczeniu. To ważne, ponieważ decydując się na zakup urządzenia, które może działać zarówno na sucho, jak i na mokro można znacznie dokładniej posprzątać. Tym samym w mieszkaniu będzie unosiło się czyste powietrze, a my sami będziemy mogli oddychać swobodniej. Zakup odkurzacza to jeden wydatek na długi czas, dlatego należy zadbać, by spełniał wszystkie oczekiwania. Jeśli zdecydujemy się na zakup nowego odkurzacza, warto wybrać taki, który przy tym samym nakładzie pracy zrobi dla nas najwięcej.

Filtruj według

Cena

  • 379,00 zł - 3 099,00 zł