Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dmuchawy plecakowe


Aktywne filtry

Dmuchawa plecakowa...
  • -350,00 zł

Dmuchawa plecakowa spalinowa Stihl BR 200 Bardzo lekki model podstawowy -...

Cena 2 249,00 zł Cena podstawowa 2 599,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - DMUCHAWA PLECAKOWA BR 200 - DYSZA PROSTA OKRĄGŁA - INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM...
Dmuchawa plecakowa...
  • -360,00 zł

Dmuchawa plecakowa spalinowa Stihl BR 450 Wyjątkowo wydajna dmuchawa dla...

Cena 2 839,00 zł Cena podstawowa 3 199,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - DMUCHAWA PLECAKOWA BR 450 - DYSZA KĄTOWA OKRĄGŁA - INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM...
Dmuchawa plecakowa...
  • -460,00 zł

Dmuchawa plecakowa spalinowa Stihl BR 450 C-EF Wydajna dmuchawa dla...

Cena 3 239,00 zł Cena podstawowa 3 699,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - DMUCHAWA PLECAKOWA BR 450C-EF - DYSZA KĄTOWA OKRĄGŁA - INSTRUKCJA W JĘZYKU...
Dmuchawa plecakowa...
  • -470,00 zł

Dmuchawa plecakowa spalinowa Stihl BR 500 Cicha dmuchawa z silnikiem 4-MIX -...

Cena 3 329,00 zł Cena podstawowa 3 799,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - DMUCHAWA PLECAKOWA BR 500 - DYSZA KĄTOWA OKRĄGŁA - INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM...
Dmuchawa plecakowa...
  • -550,00 zł

Dmuchawa plecakowa spalinowa Stihl BR 700 Silna dmuchawa spalinowa, silnik...

Cena 3 599,00 zł Cena podstawowa 4 149,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - DMUCHAWA PLECAKOWA BR 700 - DYSZA KĄTOWA OKRĄGŁA - INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM...
Dmuchawa plecakowa...
  • -554,00 zł

Dmuchawa plecakowa spalinowa Stihl BR 800 C-E Najmocniejsza dmuchawa...

Cena 4 045,00 zł Cena podstawowa 4 599,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: -  DMUCHAWA PLECAKOWA BR 800C-E - DYSZA PROSTA OKRĄGŁA - INSTRUKCJA W JĘZYKU...

Jesienne porządki to czas, w którym grabimy liście, ale jednocześnie decydujemy się na generalne zmiany w ogrodzie, czy na pobliskim terenie. Przycinanie krzewów, wyrównanie żywopłotu, czy nawet koszenie trawy sprawia, że na pobliskiej kostce lub chodniku mogą pojawić się pozostałości. Oczywiście można zagrabić lub też zamieść, jednak dokładność i pracochłonność takiego zadania wywołuje uczucie zmęczenia na samą myśl. W takiej sytuacji dmuchawa plecakowa sprawdzi się idealnie. Doskonale poradzi sobie z zielonymi odpadami, w efekcie uprzątnięcie terenu będzie znacznie łatwiejsze.

Dmuchawy plecakowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Dmuchawa plecakowa to przede wszystkim duża moc i wygoda korzystania. Rura, którą można swobodnie zgarniać zanieczyszczenia z określonego terenu pozwala na szybką i efektywną pracę. Forma plecaka sprawia, że nawet osoby, którym problem sprawiało trzymanie urządzenia w ręku, swobodnie będą mogły korzystać z tej opcji. Wytrzymałe na wstrząsy, posiadające odpowiednią moc gwarantują, że zarówno jesienne porządku, jak i regularne przycinanie krzewów nie będzie wymagało wielogodzinnego sprzątania. Dmuchawa plecakowa to świetne urządzenie dla posiadaczy sporych terenów wokół budynków. Doskonale sprawdzi się także w przypadku pracowników sprzątających parki, czy tereny publiczne, ponieważ usprawnia pracę. Zdecydowanie jest to urządzenie, które pozwoli na doprowadzenie do porządku nie tylko dużych ogrodów czy parków, ale również klasycznej wielkości terenu wokół domu.

Dmuchawy plecakowe do zadań specjalnych

Dmuchawa plecakowa to nie tylko maksymalna moc, ale przede wszystkim wytrzymały akumulator. Urządzenie przeznaczone do zadań specjalnych zostało stworzone z myślą o pracach na dużych terenach, ale również dla osób, które zajmują się dbaniem o ogród. Profesjonaliści mają wygórowane oczekiwania co do parametrów urządzeń, z których korzystają, niewątpliwie dmuchawy plecakowe będą w stanie je spełnić. Gdzie będą mogły sprawdzić się najlepiej te urządzenia?

  • Duże parki i tereny zielone
  • Tereny firmowe
  • Duże ogrody i tereny rekreacyjne
  • Firmy zajmujące się dbaniem o ogród

Sprzątanie liści czy pozostałości po przycince krzewów bywa problematyczne, jednak właściwe podejście do tematu, a przede wszystkim zakupienie urządzeń, które w tym pomogą, znacznie ułatwi realizację tego zadania. Dmuchawa plecakowa Stihl to profesjonalne urządzenie, które spełni oczekiwania nawet bardzo wymagającego użytkownika. Ogromna moc, wygodne szelki, a przede wszystkim bezpieczne i komfortowe używanie to cechy, które przekonają do zakupu.

Ceny dmuchaw plecakowych

Oferta dmuchaw plecakowych jest rozbudowana na tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niewątpliwie ich ceny początkowo mogą wydawać się wysokie, jednak mając na uwadze, że jest to jednorazowy zakup, który będzie służył długie lata, warto się na taki sprzęt zdecydować. Zanim wybierze się konkretny model, należy sprawdzić dokładnie parametry, aby zakupiony sprzęt idealnie sprawdził się w naszej sytuacji.