Nożyce do żywopłotów na wysięgniku


Aktywne filtry

Stihl HLA 56 Akumulatorowe...
  • -140,00 zł

Stihl HLA 56 Akumulatorowe nożyce do żywopłotów na wysięgniku , bez...

Cena 1 059,00 zł Cena podstawowa 1 199,00 zł
KLIKNIJ i sprawdź promocyjne zestawy z akumulatorami W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - AKUMULATOROWE NOŻYCE DO...
Stihl HLA 56 Akumulatorowe...
  • -210,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - AKUMULATOROWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW HLA 56 - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - UCHWYT...
Stihl HLA 66 Akumulatorowe...
  • -210,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - AKUMULATOROWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW HLA 66 - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ -...
Stihl HLA 56 Akumulatorowe...
  • -250,00 zł

Stihl HLA 56 Akumulatorowe nożyce do żywopłotów, zestaw z dwoma...

Cena 2 049,00 zł Cena podstawowa 2 299,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - AKUMULATOROWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW HLA 56 - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - UCHWYT...
Stihl HLA 86 Akumulatorowe...
  • -370,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - AKUMULATOROWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW HLA 86 - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ -...
Stihl HLA 135 Akumulatorowe...
  • -450,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - AKUMULATOROWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW HLA 135 - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ -...
Stihl HL 94 C-E Spalinowe...
  • -470,00 zł
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - SPALINOWE NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW HL 94 C-E - OSŁONA LISTWY TNĄCEJ - UCHWYT...
Stihl HLE 71 Elektryczne...
  • Obecnie brak na stanie
UWAGA! Produkt wycofany. Polecamy maszyny akumulatorowe!!! SPRAWDŹ POLECANE MODELE NOŻYC DO ŻYWOPOŁOTÓW...

W parkach i rozległych ogrodach przycięcie żywopłotów jest niekiedy bardzo pracochłonnym zadaniem. Wysokie, bujne rośliny, które często mają już zdrewniałe pnie i kłącza lub są położone w mało dogodnym miejscu, wymagają sprzętu do zadań specjalnych. W tej roli doskonale sprawdzą się nożyce i kosy do żywopłotu na wysięgniku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Zalety nożyc na wysięgniku

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wysokiej jakości nożyce do żywopłotu na wysięgniku, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Ich ostrza wykonane z wytrzymałego tworzywa doskonale poradzą sobie nawet z twardymi, wysoko zawieszonymi gałęziami. Dzięki efektywnej pracy zdecydowanie usprawnią pracę na dużych powierzchniach. Wysięgnik umożliwia dostosowanie nożyc do wysokości konkretnego żywopłotu. Ta funkcja jest również pomocna w docieraniu do gałęzi, do których nie da się bezpośrednio podejść przez np. obecność bujnie porośniętych grządek lub małej architektury w parku. W ten sposób prace ogrodnicze mogą przebiegać bez najmniejszych komplikacji.

Uniwersalne teleskopowe nożyce do żywopłotu

W przypadku niższych żywopłotów i wysokich traw doskonale sprawdzą się nożyce teleskopowe. Opcja regulacji długości rury umożliwia precyzyjne ustawienie i zapewnia jeszcze większy komfort użytkowania. Tego typu urządzenia są stosunkowo lekkie i dostosowują się nie tylko do wysokości roślin, ale także do wzrostu i wagi ogrodnika, który się nimi posługuje. To sprawia, że teleskopowe nożyce do żywopłotu są bardzo uniwersalne w użyciu. Sprawdzą się do pielęgnacji każdego typu ogrodu oraz do większych powierzchni, które wymagają specjalistycznych rozwiązań.

Możliwości, jakie oferują nożyce do żywopłotu z przedłużką

Opcją, którą również warto wypróbować szczególnie w trudno dostępnych miejscach, są nożyce do żywopłotu z przedłużką. Ułatwią one dotarcie do obszarów, które są nadal niedostępne dla zwykłych nożyc na wysięgniku lub na teleskopie. Przedłużka pozwala sięgać jeszcze dalej i wyżej, dzięki czemu ogrodnik może precyzyjnie przyciąć każdy krzew czy trawę bez większego wysiłku. Pomoże to uzyskać naprawdę imponujące efekty w każdym ogrodzie i parku.

Nożyce na wysięgniku marki Stihl - najwyższy komfort pracy

Od wielu lat najbardziej rozpoznawalnym producentem nożyc na wysięgniku jest bez wątpienia marka Stihl. Zyskała ona już wielu stałych klientów zarówno wśród profesjonalnych ogrodników, jak i w gronie prywatnych użytkowników sprzętu ogrodniczego. Nożyce oraz kosy do żywopłotu na wysięgniku Stihl powstały z doskonałych tworzyw, odpornych na ścieranie. Nożyce Stihl łączą skuteczność, komfort pracy i cichy silnik, który nie będzie zakłócał wypoczynku osób znajdujących się w parku lub na terenie ogródków działkowych.

Nożyce i kosy na wysięgniku znacząco poprawią komfort pracy w ogrodzie i sprawią, że pielęgnacja najbardziej problematycznych żywopłotów jest niezwykle prosta. W naszym sklepie dostępne są zarówno klasyczne nożyce na wysięgniku, jak i modele teleskopowe i z przedłużką. Na szczególną uwagę zasługują nożyce na wysięgniku Stihl, które są najchętniej wybierane przez naszych klientów.

Filtruj według

Cena

  • 1 059,00 zł - 4 149,00 zł