Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamiatarki


Aktywne filtry

Stihl KG 550 Zamiatarka,...
 • -100,00 zł

Stihl KG 550 Zamiatarka, proste i szybkie zamiatanie

Cena 949,00 zł Cena podstawowa 1 049,00 zł
Kompaktowa zamiatarka STIHL KG 550 to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników prywatnych wokół domu i w ogrodzie. Wydajny...
Stihl KG 770 Zamiatarka do...
 • -300,00 zł

Stihl KG 770 Zamiatarka do profesjonalnych zastosowań na większych...

Cena 1 999,00 zł Cena podstawowa 2 299,00 zł
Zamiatarka STIHL KG 770 jest przeznaczona do zastosowań profesjonalnych do powierzchni 1.500 m². Dzięki systemowi zamiatania...
Stihl KGA 770 Zamiatarka -...
 • -380,00 zł

Stihl KGA 770 Zamiatarka - technologia akumulatorowa, bez akumulatora i...

Cena 3 419,00 zł Cena podstawowa 3 799,00 zł
Wysokiej jakości zamiatarka akumulatorowa STIHL KGA 770 przeznaczona do pracy na powierzchni do 2.000 m². Dzięki technologii...

Położenie kostki brukowej nie rozwiązuje problemu odpowiedniej pielęgnacji i dbałości o porządek na podwórku. Również wybrukowana nawierzchnia musi być regularnie zamiatana, by na długi czas zachowała swój pierwotny wygląd. Im lepiej się o nią dba, tym dłużej służy i nie wymaga wymiany czy renowacji, dlatego warto wyposażyć się w zamiatarkę do kostki, która tę pracę znacznie ułatwi.

Zamiatarka Stihl i jej parametry

Decydując się na zakup zamiatarki Stihl zyskuje się przede wszystkim takie rozwiązania, jak:

 • wydajny system zamiatania Stihl multiclean;
 • trwałość wykonania;
 • szeroki zakres zastosowań;
 • centralną regulację, dzięki której zamiatarka może dopasować się do zróżnicowanego podłoża;
 • duży pojemnik;
 • wytrzymałe przekładnie;
 • optymalne przeniesienie napędu;
 • ergonomiczny uchwyt.

Każda z tych cech sprawia, że zamiatarka elektryczna doskonale sprawdza się do każdego rodzaju podłoża. Nie trzeba obawiać się zniszczenia, nawet jeśli kostka, asfalt, parking czy inne wymagające oczyszczenia miejsce jest bardzo zabrudzone. Nieczystości nie są wpychane pod zamiatarkę, dzięki czemu nic pod zamiatarką nie zostanie. Z jednej strony chroni to przed uszkodzeniem, z drugiej strony zamiatarka jest bezpieczna w użyciu. Żaden z odpadów nie uderzy w osobę obsługująca zamiatarkę, dlatego nie trzeba specjalnego ubrania ochronnego, by wykonywać tę pracę.

Wybierając zamiatarkę Stihl można wybrać spośród kilku dostępnych modeli: zamiatarka Stihl kg 550 zapewni proste i szybkie zamiatanie, zamiatarka Stihl 770 kg służy do profesjonalnych zastosowań na większych powierzchniach. Każda z nich dopasowana jest do różnych terenów oraz wielkości.

Korzyści z zakupu zamiatarki elektrycznej

Przy pomocy zamiatarek Stihl możliwe jest łatwe i szybkie oczyszczanie dróg, parkingów i ulic. Wykonuje się to zdecydowanie szybciej, niż przy pomocy tradycyjnej miotły. Choć zwykle sprawdzają się przy sprzątaniu większych powierzchni i są nabywane przez wyspecjalizowane firmy, to coraz częściej kupują je także właściciele domów jednorodzinnych oraz osoby prowadzące własną działalność, które odpowiadają za porządek na przylegającym do firmy terenie. Kompaktowe rozwiązania nie zajmują dużo miejsca i efektywnie sprzątają nawet niewielkie tereny. Dzięki temu nawet niewielkie zabrudzenia można szybko usunąć.

Sprzątanie podwórka, parkingu lub chodników staje się o wiele łatwiejsze, a przede wszystkim nie obciąża. Urządzenie doskonale sprawdzi się u osób, które nie mają zdrowia, czasu lub sił do systematycznego sprzątania podwórka. Polecane jest też osobom w podeszłym wieku, które często do sprzątania kostki brukowej, chodnika czy przydomowej uliczki wynajmują pomoc lub czekają na pojawienia się bliskich. Zamiatarka elektryczna zapewni im niezależność. Podwórko nie wygląda na zaniedbane, a właściciel może dłużej cieszyć się porządkiem. Jest to szczególnie ważne w tych miejscach, w których jest dużo drzew lub podwórko jest zlokalizowane przy drodze innej, niż asfaltowa. Śmieci z drogi, które mogą zalegać na podwórku, niewielkie gałęzie, liście lub igły o wiele łatwiej usunąć. Zamiatarka doskonale sprawdza się także przy usuwaniu piasku czy innych zabrudzeń, które mogą pojawić się na podwórku, dlatego niezależnie od wielkości podwórka, tam gdzie są chodniki czy nawierzchnia wyłożona jest kostką, warto wyposażyć swój garaż w zamiatarkę do kostki brukowej.

Zamiatarka pozwala na znaczne przyspieszenie regularnych prac porządkowych. Wykonywane są one dokładniej i z większą starannością dzięki automatyzacji tego procesu, dlatego niezależnie od tego, jakie powierzchnie wymagają uprzątnięcia, warto wyposażyć się w zamiatarkę Stihl.