Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jaki traktor ogrodowy wybrać?
Traktor ogrodowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli dużych trawników. Im bardziej rozległa powierzchnia, tym trudniej kosić trawę przy pomocy tradycyjnej kosiarki spalinowej. Warto wybrać rozwiązanie, które nie tylko ułatwi pracę, ale i dostarczy dobrej zabawy.
Read More
Jaką kosę wybrać? Spalinową, elektryczną czy akumulatorową?
Koszenie trawy dla wielu osób jest zajęciem relaksującym. Im większy trawnik, tym więcej możliwości na znalezienie spokoju. Relaks może zapewnić nie tylko piękna trawa i jej świeży zapach, ale też dobry sprzęt, dlatego warto zainwestować w dobrą kosę. Wybór na rynku jest tak duży, że niezależnie od wymagań, każdy znajdzie rozwiązanie przeznaczone specjalnie dla niego.
Read More
Pilarki - pytania i odpowiedz
Odpowiedzi ekspertów na najczęściej zadawane pytania dotyczące pił mechanicznych
Read More
Najlepsze piły mechaniczne - Ranking
W każdym gospodarstwie domowym może potrzeba użycia piły mechanicznej, więc warto się w nią zaopatrzyć. Istnieje kilka rodzajów tego narzędzia, przystosowanych do cięcia różnego typu materiałów. Ważne jest, aby wybrać model dopasowany do indywidualnych potrzeb i przeznaczenia. Od tego też będzie zależeć cena urządzenia. W przypadku wykorzystania amatorskiego (kilka razy w roku), można postawić na nieco tańszą opcję.
Read More
Kosiarka - kompendium wiedzy
Podczas prac w ogrodzie z pewnością najczęściej korzystamy z kosiarki. Dzięki niej możemy idealnie przystrzyc trawę, co nadaje całej przestrzeni estetycznego charakteru. Chociaż każdy ogrodnik potrafi ją obsługiwać, sprzęt ten czasami może przysparzać problemów. W poniższym artykule przeanalizujemy najczęstsze pytania, które dotyczą konserwacji, budowy i naprawiania kosiarek.
Read More